پرچم تشریفات

پرچم هایی که نشان دهنده و نماد کشور ، شرکت ، مناسبت های خاص و … هستند را پرچم تشریفات می گویند . همچنین امروزه چاپ پرچم تشریفات نیز در شرکت ها و … بسیار پر طرفدار بوده است .

این نوع پرچم ها در ادارات و مراسم های مختلف و متعدد قابل استفاده هستند . همچنین این پرچم ها در سایز ها و جنس های متنوعی متناسب با سفارشات و نوع مراسم ها تولید می شوند .
میله ای که این نوع پرچم بر روی آن نصب می شود از جنس چدن می باشد و توانایی تنظیم ارتفاع را تا ۲ متر و ۳۰ سانت را دارا می باشد .

اهمیت این پرچم

وقتی شما به عنوان مراجعه کننده وارد یک شرکت یا کارخانه و … می شوید با دیدن این پرچم که لوگو و یا برند آن مجموعه به زیبایی در آن خودنمایی می کند و حاکی از بزرگی و اقتدار آن شرکت ، سازمان و … است جذب شکوه و توانایی آن شرکت خواهید شد .

در مجموعه پرچم سازان ساخت پرچم تشریفات به صورت سفارش تک و یا سفارش تعداد به صورت اختصاصی طراحی و اجرا می شود .

کاربرد این پرچم

این پرچم برای هیچ کسب و کاری محدودیتی نداشته و مهم نیست شما چه شغلی دارید ، می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار خود اقدام نموده و همچنین به زیبایی محیط کار خود بیافزایید .

شما می توانید با هزینه و قیمتی مناسب نسبت به ساختاین  پرچم با لوگو ، آرم و نشان اختصاصی برند ، شرکت یا سازمان خود اقدام نمایید .

پرچم تشریفات زمینه سفید

نحوه چاپ این پرچم در حالت معمولی به صورت زمینه سفید است و این پرچم با ظرافت خاصی ریشه دوزی شده و لوگوی شرکت شما بدون محدودیت رنگ روی آن چاپ گردیده است . پرچم های مجموعه ما به جهت جلوگیری از افتادن سایه پشت و روی پرچم نسبت به هم ، دو لایه است .

image

پرچم تشریفات تمام چاپ

اگر طرح شما در چاپ پرچم به صورت تمام صفحه باشد و کل پرچم حاوی رنگ باشد باید چاپ تمپلات یا به اصطلاح تمام چاپ را انتخاب کنید . این روش امکان چاپ دو رو و دارای ریشه هایی با رنگ های مختلف را نیز دارا است و بر روی پارچه مات و یا براق چاپ می شود .

انواع پرچم تشریفات

 ساتن ( ریشه دار )

لمینت

 جیر و مخملی

پرچم تشریفات ساتن ( ریشه دار )

پرچم تشریفات ساتن از دو نوع ساتن مات و براق است که هم میتوان یک طرفه و هم دو طرفه آن را استفاده کرد که نوع دو طرفه آن دوام بیشتری دارد . چاپ پرچم ساتن مات ،  ضخیم تر از نوع براق آن است و در صورت استفاده از ریشه های سفید قابل شستشو می باشد .

image

پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت یکی از خوش حالت ترین نوع از انواع این پرچم می باشد .  همچنین به دلیل استفاده از طلق در پشت پرچم بسیار خوش فرم است و ایستایی بهتری دارد .

جنس این پرچم از ساتن مات است که یک طرفه و به صورت لیزری چاپ می شود . شما می توانید از این پرچم در نمایشگاه ها ، مراسم و … استفاده کنید و این پرچم را زینت بخش عکس های خودتان قرار دهید .

image

پرچم تشریفات جیر و مخملی

شما می توانید این پرچم را با لوگو و آرم خود به نمایش بگذارید چاپ این پرچم در پارچه جیر و مخملی به صورت گلدوزی هم انجام می گیرد که قیمت آن بستگی به لوگو و تعداد سوزنی که روی آن می خورد دارد .

image

پرچم تشریفات ایران

با این پرچم شما می توانید به محل کار و یا سازمان و اداره و … هویت و اصالت بیشتری ببخشید . این پرچم به دو صورت گلدوزی بر روی پارچه جیر و چاپ دیجیتال بر روی ساتن براق و مات اجرا میشود . که نوع ساتن آن قابل شست و شو می باشد و هم چنین چاپ سیلک این پرچم متناسب با سلیقه شما تولید می گردد .

image

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات که یکی از پرطرفدار ترین پرچم ها است در اندازه استاندارد 150*90 سانتی متر صورت می گیرد که غالبا به شکل مخروطی ایستاده برروی پایه های پنجه شیری و خورشیدی است و برای استفاده در کنفرانس ها ، همایش ها ، شرکت های بزرگ و معتبر و دانشگاه می باشد .

ریشه این نوع پرچم ها در رنگ های مختلفی دوخته و ارائه می شوند . چاپ پرچم تشریفات هم به صورت زمینه سفید و هم به صورت تمپلات ( تمام رنگی ) می باشد .

image

چاپ پرچم تشریفات ایران

در سال های قدیم این پرچم را که با نقش و نگار ایران عزیزمان که به زیبایی هر چه تمام تر خودنمایی می کرد ، در اداره ها یا سازمان های دولتی رویت می کردیم . ولی امروزه با وجود این پرچم در سازمان و شرکت خودتان حس غرور و تعلق خاطرتان را به این پرچم با نقش زیبای کشورمان خاطر نشان می کنید . و در مخاطبین خود احساس اطمینان و رضایت نسبت به مجموعه خود به وجود می آورید .

چاپ پرچم تشریفات لمینت ایران

پرچم های لمینت نسل جدید پرچم های داخل سالن می باشند که برای وضوح بهتر اجرا می شوند . چاپ پرچم لمینت ایران در بیشتر سفارشات بدون ریشه بوده و در بعضی مواقع با توجه به سفارش شما این پرچم به صورت ریشه دار تهیه می شود .

پایه پرچم تشریفات

در تولید پایه این نوع پرچم ها وزن المان حیاتی می‌باشد ، میزان وزن پایه تعیین کننده اصلی در استحکام پرچم هنگام برافراشته شدن می‌ باشد . به این شکل که هرچه وزن پایه تشریفات بالاتر باشد مرغوبیت و دوام پایه پرچم  بالاتر رفته و پرچم ایستادگی بهتری دارد .

نوع ، نحوه ساخت و میزان ظرافت به کار رفته در پروسه تولید ، مهم ترین المان‌ های اصلی پایه این نوع پرچم می‌ باشد .

image

جنس پایه پرچم تشریفات

در انتخاب پایه این نوع پرچم ها باید نهایت دقت لحاظ گردد . پایه پرچم با وزن نامناسب و یا دارای کیفیت پایین به مرور زمان مشکلات زیادی در نصب و نگه‌داری پرچم ایجاد می‌ نماید .

جنس پایه از چدن بوده و اشکال آن به صورت پنجه شیری و خورشیدی می‌ باشد . و در رنگ های طلایی و نقره ای آبکاری می گردد که این امر سبب زیبایی دو چندان این محصول می گردد .

طراحی و پیاده سازی پوریا جباری