2021

تولید و ساخت پرچم‌ تشریفات و پرچم تشریفات لمینت، پرچم رومیزی و پرچم رومیزی لیزری، پرچم ملل و پرچم تی و ال

ما در مجموعه پرچم سازان مفتخریم تا اعلام نماییم که توانایی بالایی در ساخت پرچم تبلیغاتی، پرچم تشریفات، پرچم رومیزی و پرچم رومیزی لیزری، پرچم ملل و انواع پرچم‌های تی و ال را دارا هستیم. سعی ما در مجموعه این است که با استفاده از بهترین دستگاه‌های برش لیزری و چاپ و استفاده از بهترین متریال‌ها و پارچه‌ها کیفیت تولید را به حداکثر رسانده و بهترین‌ها را برای شما مشتریان و همکاران گرامی فراهم آوریم. باور ما همواره بر این بوده که شما لایق برترین ها هستید.

چاپ پرچم‌ تشریفات لمینت

تولید انواع پرچم تشریفات لمینت یا پرچم تشریفات طلقی

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی به صورت دو رو از جنس پارچه براق و ساتن مات

چاپ پرچم ملل

چاپ و تولید پرچم ملل برای استفاده در آژانس های هواپیمایی، سمینار ها، شرکت ها و …

چاپ پرچم تشریفات

تولید انواع پرچم تشریفات متناسب با نیازهای مجموعه شما

چاپ پرچم رومیزی لیزری

تولید و چاپ پرچم رومیزی لیزری با استفاده از برش لیزری به جای دوخت

ساخت پرچم تی و ال

تولید و چاپ پرچم تبلیغاتی سایز اروپایی که به اسم پرچم های تی شکل و ال

تولید و ساخت پرچم‌ عمودی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات ایران، پرچم عمودی ایران، ساخت پرچم ساحلی، ساخت پرچم یادبود، پرچم حمایل و انواع بج سینه

مجموعه پرچم سازان علاوه بر خدمات تولید پرچم تشریفات و پرچم رومیزی، تولیدات و خدمات دیگری را نیز برای مشتریان و همراهان خود ارائه میدهد. با توجه به نیازهای روزافزون مشتریان گرامی، مفتخریم که اعلام داریم این مجموعه تولید و چاپ نواع پرچم‌ عمودی، پرچم اهتزاز، پرچم تشریفات ایران، پرچم عمودی ایران، چاپ پرچم ساحلی، چاپ پرچم یادبود، پرچم حمایل و حتی انواع بج سینه را نیز در دستور کار و فعالیت خود قرار داده است. سعی ما بر این است که با ارائه خدمات کامل و بی‌نقص شما همراهان و مشتریان گرامی را از مراجعه به دیگر واحدهای تولیدی بی‌نیاز سازیم. این مهم تنها در سایه اعتماد و همکاری شما عزیزان با ما در مجموعه پرچم سازان فراهم می آید.