چاپ پرچم تی و ال نسل جدید پرچم های تبلیغاتی هستند. امروزه بدلیل مدرن بودن این پرچم ها و همچنین زیبایی و این که فضای کمی را اشغال می کنند مورد استقبال و توجه مخاطبین قرار گرفته است. این پرچم ها برای سازمان ها و یا شرکت هایی که نماینده سایر شرکت های بزرگتر هستند ، استفاده می شوند.

خرید پرچم تی و ال

با خرید پرچم تی و ال و چاپ این پرچم ها و قرار دادن آن ها روی میز مدیریت خود زیبایی و هویت خاص و چشم گیری به محل کار خود بدهید.

کاربرد پرچم تی و ال

کاربرد پرچم تی و ال برای به نمایش گذاشتن لوگو و آرم شرکت و سازمان شما می باشد . شما می توانید در کنار آرم و لوگو خود پرچم ایران را نیز به همراه داشته باشید .

انواع پرچم تی و ال

  • پرچم تی و ال تک میله
  • پرچم تی و ال دو میله
پرچم تی و ال پرچم سازان

چاپ پرچم تی و ال

پروسه چاپ آن ها به صورت تک رو و دو رو قابل اجرا می باشد. چاپ پرچم تی و ال به صورت لیزری و در ابعاد ۲۹ × ۹ می باشد. البته پیشنهاد ما برای چاپ این نوع پرچم ها بدلیل افتادن هاله به صورت چاپ یک رو می باشد. ولی در صورت سفارش و درخواست مشتریان عزیزمان دو رو چاپ هم اجرا می کنیم.

پرچم رومیزی تی T

مجموعه پرچم سازان با کمال میل و در سریع ترین زمان طرح و لوگو شما را بر روی هر دو پرچم تی و ال چاپ می کند.
پرچم رومیزی T به شکل حرف تی انگلیسی است. که دو پرچم در کنار هم و در دو طرف یک پایه فلزی قرار می گیرند که بر حسب سلیقه مشتری به صورت نیم هلال و به شکل V و صاف به زیبایی هر چه تمام تر از میله خود آویزان است.

پرچم رومیزی ال L

پرچم رومیزی L به شکل حرف ال انگلیسی است ، به صورت بر عکس بر روی میله نگهدارنده خود قرار گرفته است . این پرچم همانند پرچم T به صورت نیم هلال و صاف و به شکل V نیز قابل چاپ می باشد.
چاپ پرچم تی وی ال