با استفاده از این نوع پرچم میتوان ارزش و اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت را به نمایش گذاشت. قرار دادن این نوع پرچم با آرم شرکت و سازمان بروی میز کارمندان می تواند احساس غرور و ارزش سازمانی بیشتری نزد کارکنان و مشتریان ایجاد نماید و همینطور باعث حس اعتماد مشتری میشود.این راهکار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم بوده و روش خوبی در برند سازی می‌باشد.

چاپ پرچم رومیزی

در چاپ پرچم رومیزی محدودیتی در طرح و رنگ پرچم وجود ندارد و پرچم رومیزی پرچمی است که غالبا بصورت مستطیل و یا چهارضلعی و از جنس ساتن براق و یا مات (آمریکایی)و با پایه های مختلف از جنس سنگ،فلز و … ساخته میشود. همانطور که از اسمش پیداست روی میز کارکنان و مدیرعامل استفاده میشود.چاپ این نوع پرچم یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای درخشیدن در چشم بیننده و حک شدن در ذهن ها میباشد.

پرچم رومیزی لیزری

پرچم رومیزی لیزری هم نسل جدید پرچم‌های رومیزی می باشد که بدون ریشه اجرا میشوند. در چاپ پرچم رومیزی لیزری به جای دوخت از برش لیزر استفاده می‌شود.

پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم یکی از مهمترین اجزای پرچم می‌باشد که تاثیر زیادی در بهتر دیده شدن پرچم دارد. این پایه‌ها در شکل‌ها و مدلهای مختلف تولید و به بازار عرضه می گردند.
ساخت پرچم رومیزی

انواع پایه ی پرچم رومیزی

  • پایه سنگی
  • پایه استیل
  • پایه خاتم

در بین پایه ها،پایه ی سنگی بیشترین استفاده را در بین شرکت ها دارد و پایه خاتم بنا به قیمت بالاتر و خاص بودن نیز برای مراسم های خاص و لاکچری استفاده میگردد.

انواع پرچم تشریفات

شما با خیال راحت میتوانید پرچم اختصاصی خود را به مجموعه ای با سابقه طولانی در چاپ پرچم بسپارید که تمامی پرچم های تولیدی خود را بدون واسطه بدست شما مصرف کننده ی عزیز می رساند.تمامی تلاش ما در جلب بیشترین رضایت شما در چاپ و طراحی پرچم بصورت عمده و یا اختصاصی شما است.

آیا پرچم رومیزی قابل شستشو است؟

برخلاف عده ای از همکاران که ادعا میکنند همه ی انواع پرچم ها قابل شستشو هستند ما مفتخریم با توجه به سابقه ی ده ساله و صداقت کامل این مطلب را به شما عرض کنیم که این پرچم ها تماما قابل شستشو نیستند و شستشوی آنها بستگی به رنگ ریشه پرچم(پرچم با ریشه ی سفید حتی با مایع سفید کننده قابل شستشو است) و نوع چاپ پرچم(پرچم های رومیزی با چاپ لیزری به علت پخش شدن رنگ در هنگام شستشو قابل شستشو نیستند.)دارد.

چاپ پرچم رومیزی