پرچم هایی که نشان دهنده و نماد کشور ، شرکت ، مناسبت های خاص و … هستند را پرچم تشریفات می گویند. همچنین امروزه چاپ پرچم تشریفات نیز در شرکت ها و … بسیار پر طرفدار بوده است. این نوع پرچم ها در ادارات و مراسم های مختلف و متعدد قابل استفاده هستند. همچنین این پرچم ها در سایز ها و جنس های متنوعی متناسب با سفارشات و نوع مراسم ها تولید می شوند. میله ای که این نوع پرچم بر روی آن نصب می شود از جنس چدن می باشد و توانایی تنظیم ارتفاع را تا ۲ متر و ۳۰ سانت را دارا می باشد.

خرید پرچم تشریفات

وقتی شما به عنوان مراجعه کننده وارد یک شرکت یا کارخانه و … می شوید با دیدن این پرچم که لوگو و یا برند آن مجموعه به زیبایی در آن خودنمایی می کند و حاکی از بزرگی و اقتدار آن شرکت ، سازمان و … است جذب شکوه و توانایی آن شرکت خواهید شد. در مجموعه پرچم سازان ساخت پرچم تشریفات به صورت سفارش تک و یا سفارش تعداد به صورت اختصاصی طراحی و اجرا می شود.

کاربرد پرچم تشریفات

این پرچم برای هیچ کسب و کاری محدودیتی نداشته و مهم نیست شما چه شغلی دارید ، می توانید با سفارش این محصول نسبت به تبلیغات کسب و کار خود اقدام نموده و همچنین به زیبایی محیط کار خود بیافزایید. شما می توانید با هزینه و قیمتی مناسب نسبت به ساختاین پرچم با لوگو ، آرم و نشان اختصاصی برند ، شرکت یا سازمان خود اقدام نمایید.

پرچم تشریفات زمینه سفید

نحوه چاپ این پرچم در حالت معمولی به صورت زمینه سفید است و این پرچم با ظرافت خاصی ریشه دوزی شده و لوگوی شرکت شما بدون محدودیت رنگ روی آن چاپ گردیده است . پرچم های مجموعه ما به جهت جلوگیری از افتادن سایه پشت و روی پرچم نسبت به هم ، دو لایه است .
پرچم تشریفات

پرچم تشریفات تمام چاپ

اگر طرح شما در چاپ پرچم به صورت تمام صفحه باشد و کل پرچم حاوی رنگ باشد باید چاپ تمپلات یا به اصطلاح تمام چاپ را انتخاب کنید . این روش امکان چاپ دو رو و دارای ریشه هایی با رنگ های مختلف را نیز دارا است و بر روی پارچه مات و یا براق چاپ می شود .

انواع پرچم تشریفات

  1. ساتن ( ریشه دار )
  2. لمینت
  3. جیر و مخملی

پرچم تشریفات ساتن ( ریشه دار )

پرچم تشریفات ساتن از دو نوع ساتن مات و براق است که هم میتوان یک طرفه و هم دو طرفه آن را استفاده کرد که نوع دو طرفه آن دوام بیشتری دارد . چاپ پرچم ساتن مات ، ضخیم تر از نوع براق آن است و در صورت استفاده از ریشه های سفید قابل شستشو می باشد .

پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت یکی از خوش حالت ترین نوع از انواع این پرچم می باشد. همچنین به دلیل استفاده از طلق در پشت پرچم بسیار خوش فرم است و ایستایی بهتری دارد. جنس این پرچم از ساتن مات است که یک طرفه و به صورت لیزری چاپ می شود. شما می توانید از این پرچم در نمایشگاه ها ، مراسم و … استفاده کنید و این پرچم را زینت بخش عکس های خودتان قرار دهید. پرچم های لمینت نسل جدید پرچم های داخل سالن می باشند که برای وضوح بهتر اجرا می شوند . چاپ پرچم لمینت ایران در بیشتر سفارشات بدون ریشه بوده و در بعضی مواقع با توجه به سفارش شما این پرچم به صورت ریشه دار تهیه می شود .

پرچم تشریفات جیر و مخملی

شما می توانید این پرچم را با لوگو و آرم خود به نمایش بگذارید چاپ این پرچم در پارچه جیر و مخملی به صورت گلدوزی هم انجام می گیرد که قیمت آن بستگی به لوگو و تعداد سوزنی که روی آن می خورد دارد.

پرچم تشریفات ایران

با این پرچم شما می توانید به محل کار و یا سازمان و اداره و … هویت و اصالت بیشتری ببخشید. این پرچم به دو صورت گلدوزی بر روی پارچه جیر و چاپ دیجیتال بر روی ساتن براق و مات اجرا میشود. که نوع ساتن آن قابل شست و شو می باشد و هم چنین چاپ سیلک این پرچم متناسب با سلیقه شما تولید می گردد.

در سال های قدیم این پرچم را که با نقش و نگار ایران عزیزمان که به زیبایی هر چه تمام تر خودنمایی می کرد ، در اداره ها یا سازمان های دولتی رویت می کردیم. ولی امروزه با وجود این پرچم در سازمان و شرکت خودتان حس غرور و تعلق خاطرتان را به این پرچم با نقش زیبای کشورمان خاطر نشان می کنید. و در مخاطبین خود احساس اطمینان و رضایت نسبت به مجموعه خود به وجود می آورید .

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات که یکی از پرطرفدار ترین پرچم ها است در اندازه استاندارد ۱۵۰*۹۰ سانتی متر صورت می گیرد که غالبا به شکل مخروطی ایستاده برروی پایه های پنجه شیری و خورشیدی است و برای استفاده در کنفرانس ها ، همایش ها ، شرکت های بزرگ و معتبر و دانشگاه می باشد . ریشه این نوع پرچم ها در رنگ های مختلفی دوخته و ارائه می شوند . چاپ پرچم تشریفات هم به صورت زمینه سفید و هم به صورت تمپلات ( تمام رنگی ) می باشد .

پایه پرچم تشریفات

در تولید پایه این نوع پرچم ها وزن المان حیاتی می‌باشد ، میزان وزن پایه تعیین کننده اصلی در استحکام پرچم هنگام برافراشته شدن می‌ باشد. به این شکل که هرچه وزن پایه تشریفات بالاتر باشد مرغوبیت و دوام پایه پرچم بالاتر رفته و پرچم ایستادگی بهتری دارد. نوع ، نحوه ساخت و میزان ظرافت به کار رفته در پروسه تولید ، مهم ترین المان‌ های اصلی پایه این نوع پرچم می‌ باشد.
پایه پرچم تشریفات

جنس پایه پرچم تشریفات

در انتخاب پایه این نوع پرچم ها باید نهایت دقت لحاظ گردد . پایه پرچم با وزن نامناسب و یا دارای کیفیت پایین به مرور زمان مشکلات زیادی در نصب و نگه‌داری پرچم ایجاد می‌ نماید . جنس پایه از چدن بوده و اشکال آن به صورت پنجه شیری و خورشیدی می‌ باشد . و در رنگ های طلایی و نقره ای آبکاری می گردد که این امر سبب زیبایی دو چندان این محصول می گردد.