دانستنی‌ها

پرچم تشریفاتی و موارد استفاده از این نوع پرچم

پرچم تشریفاتی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در بسیاری از مراسم‌های مهم برای رسمیت بخشیدن به مراسم و سمینارها و یا حتی دفاتر مدیریت و کارخانه‌ها  از پرچم تشریفاتی استفاده می‌کنند. این پرچم‌های بزرگ در سایز 150 در 90 به صورت ایستاده بر روی یک پایه قرار می گیرند. پایه های پرچم تشریفاتي نیز به دو نوع پنجه شیری و خورشیدی تقسیم میشوند. نوع خورشیدی وزن بیشتر و به مراتب قیمت بیشتری نیز دارد.

پرچم تشریفاتي در قسمت‌های مختلف مکانی که مراسم در آن برگزار می شود، قرار می‌گیرد. مهم‌ترین پرچم تشریفاتي و پرفروش ترین نوع آن پرچم جمهوری اسلامی می‌باشد. این نوع پرچم با ریشه دوزی به رنگ پرتقالی بوده و پای ثابت تمامی مراسمات می‌باشد.

[/vc_column_text][vc_column_text]پرچم های تشریفاتی شرکتی نیز نوع دیگری از پرچم تشریفات می باشد. این نوع پرچم با ریشه دوزی مناسب در 10 رنگ مختلف، متناسب با لگوی سازمان، نهاد، شرکت‌ها و موسسات  دوخته می شود. در پرچم تشریفات از دو نوع پارچه استفاده می کنند. پارچه‌های ساتن مات یا پارچه‌های ساتن براق. صد البته که پارچه ساتن مات شیک‌تر و گران قیمت‌تر است.

اصولا شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادها برای دکوراسیون ساختمان خود و برگزاری مراسمات نیازمند داشتن پرچم های تشریفاتی می‌باشند. استفاده از اینگونه پرچم ها با لوگو شخصی اعتبار سازمان یا شرکت را افزایش می‌دهد. از پرچم تشریفات بیشتر در اتاق مدیریت،  سالن کنفرانس، هتل، لابی، نمایشگاه، اتاق انتظار  و … استفاده می شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”738″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”737″][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *