پرچم ریسه

پرچم ریسه یک نوع پرچم مثلثی شکل کوچک می‌باشد. این پرچم معمولاً به تعداد زیادی بر روی یک نوار دوخته میشود. پرچم های ریسه جلوه زیبایی در زمان برگزاری جشن های نیمه شعبان و … داشته و متناسب با نیاز مشتریان تولید و چاپ میگردند.

کاربرد پرچم ریسه

پرچم ریسه یکی از پر طرفدارترین پرچم‌ها در بین مشتریان عزیز می‌باشد که در مراسمات مذهبی مانند محرم که ریسه ها به رنگ مشکی هستند ، اعیاد ، افتتاحیه ها ، حتی سازمان و ارگان ها و یا فروشگاه ها برای جلب توجه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این پرچم با اشکال و ابعاد مختلف (مثلثی ، نیم دایره ، مستطیل که نوع مثلثی آن پرطرفدار تر است) تولید گردیده و جهت آذین بندی خیابانها و میادین و اماکن عمومی در مناسبتهایی مانند دهه فجر ، روز قدس ، جشن های ملی ، راهپیمایی ها ، نیمه شعبان ، مسابقات ورزشی و … بسیار مناسب می‌باشند.

چاپ پرچم ریسه

 تولید و چاپ پرچم ریسه به صورت خام و بدون چاپ و یا به صورت چاپ شده با لوگو شما قابل سفارش است و طول آن به خواسته و سلیقه ی شما بستگی دارد.در انتخاب رنگ این نوع پرچم ها محدودیتی وجود ندارد.

مجموعه پرچم سازان

مجموعه پرچم سازان با سابقه ده ساله در امر تولید و چاپ پرچم ریسه و انواع پرچم های دیگر ، بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات را در کمترین زمان به شما ارائه میدهد.

طراحی و پیاده سازی پوریا جباری