پرچم یادبود همانطور که از نامش پیداست برای مسابقات ورزشی ، مراسمات خاص ، قراردادهای بین المللی ، هدیه دادن و …. به رسم یادبود و متناسب با لوگو ، سفارش و سلیقه شما تهیه میشود.

چاپ پرچم یادبود

در چاپ این پرچم ها هیچگونه محدودیت رنگی وجود ندارد و رنگ و طرح چاپ و ریشه تماما به سلیقه مشتری می‌باشد. چاپ این پرچم ها بصورت یک رو یا دورو بوده و در صورت صلاح دید مشتری امکان استفاده از ریشه دولایه بجای ریشه یک لایه نیز وجود دارد.

کاربرد پرچم یادبود

در دنیای امروز چاپ این پرچم و اعطای آن در مراسمات مختلف از جمله مسابقات ورزشی، قرآنی و … تبدیل به یک امر اجتناب ناپذیر گردیده است.استفاده از این پرچم های در مراسم‌ ها و سمینار ها، همایش‌ ها و … نقش تاثیر گذاری در برگزاری بهتر مراسم شما و درخشیدن در چشم بیننده و حک شدن در ذهن آنها خواهد داشت.

خرید پرچم یادبود

تولید و چاپ این پرچم یکی از سخت ترین پروسه‌ها در تولید پرچم میباشد. به دلیل زیبایی، به رسم یادبود بودن و استفاده در مراسمات مختلف در پروسه چاپ این پرچم ، باید بیشترین دقت و بالاترین ظرافت ممکن توسط تولید کننده مدنظر قرار گیرد. مجموعه ی پرچم سازان با ده سال سابقه ، تولید و چاپ پرچم یادبود و انواع پرچم های دیگر با بهترین کیفیت و رنگ در کمترین زمان متناسب با سلیقه شما صورت میگیرد.

چاپ پرچم یادبود
پرچم یادبود