پرچم عمودی که به اصطلاح پرچم سامورایی نیز نامیده می شود، در محیط های باز قابل استفاده است. این پرچم به راحتی و با نمایش گذاشتن لوگو و نشان شما در ارتفاع مدنظر شما یکی از موثرترین راه‌های تبلیغات در هر مکانی می‌باشد.

چاپ پرچم عمودی

تولید و چاپ پرچم عمودی بیشتر به صورت یک لا می‌باشد. چاپ این پرچم به دلیل تنوع رنگی بالا نیز به صورت الوان (تمام رنگی) بدون چاپ لوگو و یا با زمینه سفید و چاپ لوگو شرکتی، سازمانی، مدارس، بیمارستانها و در ابعاد ۱×۲ متر، ۱×۳ متر و ۱×۴ متر قابل چاپ می‌باشد.

کاربرد پرچم عمودی

این پرچم برای استفاده در تمامی مراسم های ملی و یا در تمامی مجموعه ها، شرکت ها، کارخانجات با ماهیت اقتصادی و یا تبلیغاتی به صورت یک المان ثابت تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شود.

جنس پرچم عمودی

جنس این پرچم یا اهتزاز همواره ساتن براق می‌باشد، دیلیل استفاده از این نوع پارچه نیز مقاومت بسیار بالای آن است. همچنین ساتن همواره خاصیت بادخوری بسیار خوبی دارد.
پرچم عمودی

انواع پرچم عمودی

  • عمودی ایران
  • کتیبه عمودی محرمی

پرچم عمودی ایران

این پرچم قالبا برای محوطه های باز استفاده میشود. چاپ این پرچم در سایز های ۲×۱ و ۳×۱ و ۴×۱٫۵ بوده و اکثرا به صورت چاپ اسیدی تولید می‌شوند. لازم به ذکر می‌باشد که سایز ۲×۱ و ۳×۱ بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.
چاپ پرچم عمودی

چاپ پرچم عمودی ایران

تولید و چاپ پرچم عمودی ایران معمولاً جهت استفاده برای میله پرچم ها و نصب در معابر و اماکن عمومی و اختصاصی می‌باشد.این پرچم به واسطه نوع بر افراشته شدن زیبایی بسیار بالایی داشته و نماد کشورمان را به سادگی بر افراشته می‌نماید. چاپ این پرچم با سایز مورد تمایل مشتری انجام میشود و به صورت تک لایه و دو طرف نما بوده و از ساتن در تولید این پرچم استفاده میگردد.

کتیبه عمودی محرمی

کتیبه عمودی محرمی بیشتر برای پوشاندن ستون ها با شعار های مخلف برای ایام محرم تهیه شده اشت. البته چون این کتبه ها به صورت عمودی میباشد برای محیط های باز هم قابل استفاده است. کتیبه محرمی عمودی برای فضای شهری و در فضای باز می‌باشد. شما قطعا بر روی پل ها و میادین و … پرچم هایی به صورت عمودی یا افقی نصب شده‌اند را دیده‌اید. کتیبه عمودی محرمی یکی دیگر از محصولات پر مصرف در ایام محرم برای شرکت ها و ارگان ها میباشد