چاپ پرچم ساحلی یکی از مهم ترین روش های مدرن برای تبلیغ در نمایشگاه ها ، ورزشگاه ها ، فستیوال ها ، فروشگاه ها و پیست های اسکی و تالار ها و … می باشد. پرچم های ساحلی به دلیل داشتن ظاهری زیبا ، وزن سبک ، راحتی در حمل و نقل ، تنوع در رنگ و طرح که سبب زیبایی و جلوه خاص این پرچم شده است ؛ مورد توجه همگان قرار گرفته است.

انواع پرچم ساحلی

  • پرچم ساحلی بادبانی
  • پرچم ساحلی قطره ای
  • پرچم ساحلی مستطیلی

پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی بادبانی که همانند نامش به شکل بادبان قایق است . برای ورزش ها و مسابقاتی که در ساحل برگزار می شود و همچنین موج سواری کاربرد دارد .

پرچم ساحلی قطره ای

این نوع پرچم بیشتر در پیست های اسکی و برای تبلیغات و همایش ها و مراکز تفریحی و خدماتی استفاده می شود ولی کاربرد بیشتر آن در پرچم اهتزاز است .

پرچم ساحلی مستطیلی

در مکان های رسمی که مهمان های زیادی حضور دارند بیشتر از پرچم های ساحلی مستطیلی استفاده می شود .
پرچم ساحلی

جنس پارچه و اندازه چاپ پرچم های ساحلی

چاپ پرچم ساحلی به صورت تمام چاپ و با حفظ آرم و لوگو در وسط چاپ می گردد . اندازه پرچم های ساحلی معمولا ۷۰ × ۲۷۰ است. جنس پارچه آن از جنس پارچه فلامنت می باشد که از دو طرف قابل مشاهده است . این پارچه ها به علت انعطاف پذیری و کیفیت بالا و راحتی در حمل و نقل و نصب ، مورد توجه قرار گرفته اند .

چرا مجموعه پرچم سازان را انتخاب کنیم ؟

پرچم سازان با بیش از ۱۰ سال سابقه ، مرکز تولید انواع پرچم در سایز های استاندارد می‌باشد . کار ما تولید و چاپ انواع پرچم مناسب با سلیقه و لوگوی شماست .‌ این مجموعه تمام خدمات را متناسب با بودجه و زمان شما فراهم می کند .