اگر می خواهید پرچمی داشته باشید که لوگو و یا آرم خود و یا پرچم کشورمان و یا هر کار دیگری که مد نظر شما باشد در هر فضایی غیر از سالن ها به خوبی به نمایش گذاشته شود و از دور و نزدیک هم قابل روئیت باشد ” چاپ پرچم اهتزاز ” می تواند گزینه خوبی باشد .

کاربرد پرچم اهتزاز

از پرچم اهتزاز عمودی در ادارات دولتی ، شرکت ها ، مجموعه ها ، محل های برگزاری کنفرانس ها ، میادین ورزشی ، نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران ، مدارس ، پادگان ها ، پل ها ، سفارت خانه ها ، هیئت ها و مساجد و … می توان استفاده کرد ‌.

جنس پرچم اهتزاز

همه پرچم های اهتزاز از جنس ساتن هستند که به صورت تمام رنگ (… ) و یا زمینه سفید (لوگو ، آرم و نماد در وسط) چاپ می گردند. پرچم اهتزاز در ضخامت های مختلف که اصطلاحاً به آن ها ۹ کیلویی و ۶ کیلویی گفته می شود ، تولید می شوند.
ساتن ۶ کیلویی نازک‌تر و البته ارزان‌تر است و ساتن ۹ کیلویی ضخیم‌تر و گران‌تر است.

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز به صورت یک رو است. به این دلیل که اگر به صورت دو رو چاپ شود ، در صورت تابش نور به پرچم سایه تشکیل می شود. همچنین بازخورد خوبی به علت سنگینی پرچم ندارد.
ولی اگر سفارش شما به صورت دو رو باشد ، مجموعه ما با کمال میل سفارش شما را تولید می کند.

پرچم های اهتزاز ایران و ملل و مذهبی که تعداد سفارشات آن ها زیاد و تعداد رنگ های استفاده شده در پرچم کم است از ساتن ۶ کیلویی (با چاپ سیلک اسیدی) استفاده می شود که هزینه زیادی نداشته باشند.
ولی اگر سفارشات شما محدود است و تعداد رنگ استفاده شده در پرچم ، زیاد باشد از ساتن ۹ کیلویی (چاپ دیجیتال) استفاده می شود.

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران در ابعاد مختلف و به صورت عمودی و هم افقی تولید می شوند . همان طور که از نامش مشخص است مناسب نصب در فضا های آزاد و محوطه های بیرونی مثل خیابان ها ، پل ها ، دانشگاه ها ، میادین و مقابل درب ارگان های دولتی می باشد .

جنس پارچه و نوع چاپ پرچم اهتزاز ایران

نوع چاپ آن ها به صورت ، چاپ سیلک اسیدی و دیجیتال و همچنین جنس پارچه آن نیز ساتن و ژرسه می باشد . ساتن به علت براق بودن سطح آن ، دارای جلوه زیادی می باشد و به علت بادگیر بودن آن ، هنگام تکان خوردن تلالو خاصی دارد .

ابعاد پرچم اهتزاز ایران عمودی و افقی

  • پرچم افقی : ۹۰ × ۱۵۰ ، ۷۰ × ۱۲۰ ، ۱۲۰ × ۲۱۰ ، ۱۴۰ × ۲۴۰
  • پرچم عمودی : ۵ × ۱.۵ ، ۴ × ۱ ، ۳ × ۱ ، ۲ × ۱
  • عموماً سایز ۷۰ × ۱۲۰ و ۹۰ × ۱۵۰ بیشترین استفاده را دارند .

پرچم اهتزاز محرمی

پرچم اهتزاز محرمی بیشتر برای محوطه های بیرون از هیئت و در فضای باز می‌باشد . پرچم اهتزاز محرمی با چاپ سیلک یکی از پرطرفدارترین نوع پرچم‌ است . چاپ پرچم اهتزاز با سایزهای ۷۰ × ۱۲۰ و ۹۰ × ۱۵۰ در ایام محرم مصرف بیشتری دارد .