پرچم اهتزاز

اگر می خواهید پرچمی داشته باشید که لوگو و یا آرم خود و یا پرچم کشورمان و یا هر کار دیگری که مد نظر شما باشد در هر فضایی غیر از سالن ها به خوبی به نمایش گذاشته شود و از دور و نزدیک هم قابل روئیت باشد ” چاپ پرچم اهتزاز ” می تواند گزینه خوبی باشد .

image

کاربرد پرچم اهتزاز

از پرچم اهتزاز  عمودی در ادارات دولتی ، شرکت ها  ، مجموعه ها ،  محل های برگزاری کنفرانس ها ، میادین ورزشی ، نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران ، مدارس ، پادگان ها ، پل ها ، سفارت خانه ها ، هیئت ها و مساجد و … می توان استفاده کرد ‌.

جنس پرچم اهتزاز

همه پرچم های اهتزاز از جنس ساتن هستند که به صورت تمام رنگ ( … ) و یا زمینه سفید ( لوگو ، آرم و نماد در وسط ) چاپ می گردند . پرچم اهتزاز در ضخامت های مختلف که اصطلاحاً به آن ها ۹ کیلویی و ۶ کیلویی گفته می شود ، تولید می شوند .
ساتن ۶ کیلویی نازک تر و البته ارزان تر است و ساتن ۹ کیلویی ضخیم تر و گران تر است .

چاپ پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز ایران و ملل و مذهبی که تعداد سفارشات آن ها زیاد و تعداد رنگ های استفاده شده در پرچم کم است از ساتن ۶ کیلویی ( با چاپ سیلک اسیدی ) استفاده می شود که هزینه زیادی نداشته باشند .
ولی اگر سفارشات شما محدود است و تعداد رنگ استفاده شده در پرچم ، زیاد باشد از ساتن ۹ کیلویی ( چاپ دیجیتال ) استفاده می شود .

image

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز به صورت یک رو است . به این دلیل که اگر به صورت دو رو چاپ شود ، در صورت تابش نور به پرچم سایه تشکیل می شود . همچنین بازخورد خوبی به علت سنگینی پرچم ندارد .
ولی اگر سفارش شما به صورت دو رو باشد ، مجموعه ما با کمال میل سفارش شما را تولید می کند .

پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران در ابعاد مختلف و به صورت عمودی و هم افقی تولید می شوند . همان طور که از نامش مشخص است مناسب نصب در فضا های آزاد و محوطه های بیرونی مثل خیابان ها ، پل ها ، دانشگاه ها ، میادین و مقابل درب ارگان های دولتی می باشد .

image

جنس پارچه و نوع چاپ پرچم اهتزاز ایران

نوع چاپ آن ها به صورت ، چاپ سیلک اسیدی و دیجیتال و همچنین جنس پارچه آن نیز ساتن و ژرسه می باشد .
ساتن به علت براق بودن سطح آن ، دارای جلوه زیادی می باشد و به علت بادگیر بودن آن ، هنگام تکان خوردن تلالو خاصی دارد .

ابعاد پرچم اهتزاز ایران عمودی و افقی

پرچم افقی : ۹۰ × ۱۵۰ ، ۷۰ × ۱۲۰ ، ۱۲۰ × ۲۱۰ ، ۱۴۰ × ۲۴۰
پرچم عمودی : ۵ × ۱.۵ ، ۴ × ۱ ، ۳ × ۱ ، ۲ × ۱
عموماً سایز ۷۰ × ۱۲۰ و ۹۰ × ۱۵۰ بیشترین استفاده را دارند .

پرچم اهتزاز محرمی

 پرچم اهتزاز محرمی بیشتر برای محوطه های بیرون از هیئت و در فضای باز می‌باشد . پرچم اهتزاز محرمی با چاپ سیلک یکی از پرطرفدارترین  نوع پرچم‌ است .

چاپ پرچم اهتزاز با سایزهای ۷۰ × ۱۲۰ و ۹۰ × ۱۵۰ در ایام محرم مصرف بیشتری دارد .

image
طراحی و پیاده سازی پوریا جباری